Amasya Kreşleri Fiyatları

Çanakkale Kreşleri Fiyatları

Amasya Kreşleri Fiyatları

Amasya Kreşleri Fiyatları 2021. Çocuk Yuvası Nedir ?  Yuvalar veya çocuk yuvaları, 0 ile 12 yaş arasındaki korunmaya muhtaç çocukların ve gerekli durumlarda 12 yaşını dolduran kız çocuklarının, bedensel, psikolojik ve sosyal gelişimlerini sağlamak ve eğitmek amacıyla kurulmuş zorunlu yatılı sosyal hizmet kuruluşlardır.

Çocuk yuvaları, Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Buralarda korunmaya muhtaç çocuklar, özgüveni olan, sorumluluk sahibi, kendilerini düzgün ifade edebilen, bağımsız düşünen ve karar verebilen bireyler olarak yetiştirilmektedir. Ayı zamanda çocukların duygusal, fiziksel, zihinsel ve sosyal açılarda sağlıklı olmaları, doğru temel alışkanlıklar elde etmeleri ve milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlere bağlı olarak yetiştirmeleri hedef alınmıştır.

Kreş Yaşı Ne Olmalı ?

 Kreş yaşı kaçtır ? Bilindiği gibi 3 yaşındaki çocuklar ilköğretim öncesi eğitimlerini anaokullarında almaktadır. 3 yaş öncesi çocuklar ise anaokulu yerine kreşe verilmektedir. Kreşe başlama yaşı konusunda ise uzmanlar net bir sınır koyamamaktadır. Çocuk eğer ruhsal ve fiziksel olarak uygun görülüyorsa, genelde ikinci yaşını doldurdukları andan itibaren kreşe verilebilir.

Günümüzde çocuklar ne yazık ki apartmanlarda büyümek zorundadır. Böyle olunca sadece anne ve babaların ve ailedeki diğer kişilerin eline kalmaktadır. Bu ise çocuğun sosyalleşmesinin önünde ciddi bir engeldir. Büyükler her ne kadar çocuk ile çocuk olmaya çalışsa da, bu hem uzun süreli olamamakta hem de çoğu zaman çocuğa yetmemektedir. Üstelik büyükler çocuğa karşı daha hoşgörülü davrandıkları için de çocuklar her dediklerini yaptırabilmekte ve paylaşmayı e kuralları bilememektedir.

Amasya Kreş Fiyatları

Kreş ve anaokulların verdiği hizmete göre değişmektedir.  Yaş grubuna göre 0 1 2 3 4 5 6, yemek, servis, yabancı dil, Yüzme, santraç ve diğer faktörlere göre değişmektedir. Anneli annesi oyun grubu yarın gün. Özel ve devlet belediye kreşleri.

Burada Çanakkale ili merkezinde faaliyet gösteren en iyi kreşleri ve anaokulunun iletişim bilgilerini aktarıyoruz. Siz de bu sitede yer almak istiyorsanız, vakit geçirmeden kreş veya anaokulu bilgilerinizi bizimle paylaşın. Her hangi bir fiyat talep edilmeden, eğitim kuruluşunuz bu sitede yer alacaktır. Özel veya devlet kreşleri olabilir.

Amasya ilçeleri kreşleri anaokulları için tıklayınız.

Amasya Kreşleri;

Deha Kreş ve Anaokulu

Adres : Hacılar Meydanı Mahallesi, Arif Nihat Asya Sk. No:14, 05100 Amasya/Merkez
Telefon Numarası: 0 358 212 55 95
Fax: 0 358 212 55 95
Web : http://www.dehamontessori.com/
E-Posta : [email protected].com

Amasya Kreşleri Fiyatları
Amasya Kreşleri Fiyatları

Amasya masal diyarı kreş

Adres: 55 evler mahallesi şeyh yakup sokak yıldız apt.amasya merkez, 05100 Amasya Merkez/Amasya
Telefon: (0 358) 212 12 66

Posted in Amasya

Tags - Amasya Kreş fiyatlarıAmasya Kreşleri