Bilge Şirinler Kreş Anaokulu Gündüz Bakım Evi

Bilge Şirinler Kreş Anaokulu Gündüz Bakım Evi

Bilge Şirinler Kreş Anaokulu Gündüz Bakım Evi Ankara. Ankara Sincanda çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz ve kaliteli eğitimin adresi Bilge Şirinler Kreşi.

Özel Bilge Şirinler Anaokulu İletişim Bilgileri

Törekent Mah. 307.sok, No:26, Sincan/ankara
Telefon ; 0 312 963 1814

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30
Sabahçı: 07:00/12:00
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Bilge Şirinler Anaokulu Hakkında

Özel Bilge Şirinler Anaokulu, bünyesindeki öğrencilerin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerini her yönden desteklemek amacı ile öğrenci merkezli bir eğitim yaklaşımı sunmaktadır. Öğrencilerin spora teşviğini artırmak ve doğru spor çalışmalarını gerçekleştirmek amacı ile detaylı eğitim programları ile hizmet sağlamaktadır. Alanlarında uzman ve donanımlı eğitmenlerle kaliteli bir öğrenim sağlamayı hedefleyen Bilge Şirinler Anaokulu’nda dört adet branş öğretmen bulunmaktadır.

Öğrencilerin Rusça dilini ilk ağızdan öğrenmelerini desteklemek için Rus öğretmen, beden gelişimini doğru bir biçimde sağlamaları için Ukraynalı fizyoterapist ve aynı zamanda jimnastik eğitmeni, öğrencilerin fiziki gelişimini güçlendirmek adına olimpik sporculardan yüzme eğitimi öğrencilere sunulmaktadır.
Büyük ve geniş bir eğitim alanına sahip olan Özel Bilge Şirinler Anaokulu, 55 öğrenci kapasitelidir. Sağlıklı ve güvenli bir ortamda öğrencilerin gelişimlerini devam ettiren özel okulda bir takım seçmeli dersler öğrencilere sunulmaktadır. Seçmeli derslerin haricinde öğrencilerin ilkokula hazırlığını etkili biçimde gerçekleştirmek adına Matematik, Rusça, İngilizce ve anadil derslerine ağırlık verilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

– (PYP) Primary Years Program – İlk Yıllar Programı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

– Evet

Posted in AnkaraGenelSincan

Tags - Bilge Şirinler AnaokuluBilge Şirinler KreşSincan KreşleiTörekent Kreş