İletişim

İletişim Formu

[contact-form-7 id=”9746″ title=”İletişim formu 1″]

İletişim

Bilgi ve Siparişler İçin Arayınız.

Adres       : Rami Kışla Caddesi Emintaş Aktoker Sanayi Sitesi No:97/1-7  Rami / İSTANBUL
Web Site : https://www.kresfiyatlari.com

Ali Bozkurt

12 Replies to “İletişim”

 1. Merhabalar.Tesadüf eseri arama yaparken rastladım. Sitenizde Macera Atölyesi Organizasyon Turizm Firması Anaokulu olarak geçmekte. Araştırmadan ve sormadan bilgilendirme olarak yanlış bir bilgilendirme yapmışsınız sitenizde. Bizler anaokulu değiliz. Anaokulları ve İlköğretim, Ortaöğretim Okulları ile çalışan Etkinlik Firmasıyız. Yanlış bilgilendirmenizi sayfanızda düzeltmenizi önemle rica ederiz.
  Macera Atölyesi Filiz Aksaç

 2. Bizide ekler misiniz? Teşekkürler.

  Küçük Adımlar Anaokulu
  Bahçeşehir-Florya şubelerinde hizmet vermekteyiz.
  Referanslarımız 20 yıldır mezun ettiğimiz öğrencilerimiz…
  Küçük Adımlar Anaokulu Bahçeşehir Şubesi
  1.Kısım Mahallesi Akasya 12 Villa 1 Bahçeşehir/İstanbul/PK: 34488
  Küçük Adımlar Anaokulu Florya Şubesi
  Şenlikköy Mahallesi Çatal Sokak. No:5 Florya Bakırköy/PK. 34153
  GSM: 0505 120 39 80
  e-mail: [email protected]
  http://www.kucukadimlar.com.tr

 3. İzmir Karabağlar Dostluk bulvarı yukarısında oturuyorum. Kızım 3 yaşını geçti. ancak civarımda benim araştırdığım kadarıyla hiç kreş yok. bu konuda bilgisi olan varmı acaba. teşekkürler.

 4. Bizim Anaokulumuzu da sitenizde yayınlarsanız memnun oluruz.Şimdiden teşekkürler
  ÖZEL ÇOCUK KONAĞI ANAOKULU
  2007 yılında Emekli sınıf öğretmeni Süheyla SÖNMEZ tarafından faaliyete geçirilen Çocuk Konağı Anaokulu, gelişen dünyanın gerekli kıldığı donanıma sahip, yenilikçi, çalışkan, araştırmacı paylaşımcı, girişimci, çevresini fark edebilen, sorgulamayı bilen, kendisiyle ve yaşadığı toplumla barışık, yaratıcılığı gelişmiş, ilgi alanlarını fark etmiş,kendisini ifade edebilen,öz güvenine sahip,Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli ve manevi değerlere sahip kişilikli nesillerin yetişmesini hedeflemiştir. Konusunda uzman ve deneyimli eğitim kadrosu ile geniş bir bahçe içinde, 3 katlı müstakil bir binada hizmet veren Çocuk Konağı Anaokulunda iç dekorasyonundan oyuncaklara, yer döşemesinden eğitim materyaline kadar her şey çocuklarımızın rahatlığı ve sağlığı düşünülerek hazırlanmıştır. Okulumuzda uyku odaları, oyun etkinlik sınıflarından ayrı olarak düzenlenmiş olup sınıflar, uyku odaları, yemekhane ve bahçemiz kamera sistemiyle izlenmektedir. Yemeklerimiz özel mutfağımızda, hijyenik bir ortamda, katkı maddesi içermeyen ürünlerden, hazırlanan listeye göre aşçımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Reçelinden meyve suyuna, eriştesinden tarhanasına, turşusundan kurutulmuş sebzelere kadar her şey ev yapımı ürünlerden oluşmuştur.

  SICACIK-TEMİZ BİR ORTAMDA, SAĞLIKLI DOĞAL BESLENME, HER ŞEYDEN ÖNCE YÜREKTEN SEVGİ DOLU OKULUMUZU GÖRMEDEN, BİZLERLE TANIŞMADAN KARAR VERMEYİN DİYORUZ…
  İLETİŞİM:
  BAĞLARBAŞI MAH.ADNAN KAHVECİ CAD. NO:14 KEÇİÖREN / ANKARA
  TEL:0312 381 77 99
  GSM:0532 736 92 41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir