İzmirin En İyi Kreşleri Fiyatları

İzmirin En İyi Kreşleri Yorum Tavsiye Öneri Puanlama Kreş Fiyatları

İzmirin En İyi Kreşleri. Sizler için İzmirin En İyi Kreşleri / Anaokulları/ Okul Öncesi eğitim veren okulları internette uzun araştırmalar yaparak bilgileri toparlamaya çalıştık.

Bir çok anne baba kreşin farklı özellikle baktığını gördük. Bazıları evine yakın olmasını, bazıları eğitim verdikleri yabancı dillere, bazıları okulun ücretine/fiyatlarına bakıyor. En iyi kreş / okul kavramı herkesin isteklerine ve imkanlarına göre değişmektedir.

İnternette derlediğimiz en iyi İzmir okulları aşağıdaki gibidir;

İzmir Bornova’da oturuyorum. Çocuğumu hangi anaokuluna göndereceğime karar veremedim. Tecrübeli annelerden İzmir’de iyi bir anaokulu bulmam konusunda bana yardımcı olmalarını bekliyorum.

Neşeli Bahçe Anaokulu Kreşi – http://www.neselibahceanaokulu.com/iletisim.html

Kesinlikle tavsiye/öneri ediyorum. Çocuğumu 2,5 yıldır gözüm kapalı emanet ediyorum. Öğretmenleri çok ilgili ve çocuğum öğretmenlerine resmen hayran. Ben çok memnunum. Bornova ana okulları arasında 1 numara denilebilir. Daha önceki anaokuluna çocuğum gitmek istemiyordu. Buraya koşarak gidiyor.

 Karşıyaka Nazlı Akbalık Anaokulu – www.izmirciglianaokulu.com

Bence Karşıyaka da otoruyorsanız, Nazlı Akbalık Anaokulu na da bakabilirsiniz.

“Çiğli merkeze 5 dakika ve Mavi şehir’e 9 dakika mesafede olan Nazlı Akbalık Çiğli Anaokulu; Aydınlıkevler Mahallesi, Çiftehavuzlar mevkisinde yer almaktadır. Geniş bir bahçesi ile bale ve drama salonları olan, kendisine ait yüzme havuzu ve görsel sanatlar sınıfı ile 100 öğrenci kapasiteli 4 katlı yeni bir okuldur.”

Bornova Gözbebeğim Anaokulu – https://gozbebegimanaokulu.com/

İzmir Bornova da ikamet ediyorum. Bornova Gözbebeğim Anaokulu var Manavkuyu da tavsiye ederim. Anaokulunu araştırdım kurucuları, hijyen, eğitim konusunda benim de, çocuğumun da çok sevdiği bir ortam oldu.

Adres : 283/8 Sokak No:2/1A Manavkuyu Bayraklı/İZMİR

İzmirin en İyi Kreşleri anaokulları
İzmirin En İyi Kreşleri Yorum Tavsiye Öneri Puanlama Kreş Fiyatları

İzmirin en İyi Kreşleri anaokulları

Doğa Koleji Anaokulu

Çiğli Ataşehir de bulunan Doğa Kolejinin Anaokulunu kesinlikle tavsiye ederim. Okulun konumu ve bahçesi kendine ait ve çok güvenli olduğunu düşünüyorum.

https://www.instagram.com/dogakolejianaokulu/

Konak Alsancak Kreşleri

İzmir Üçyol tarafında oturuyoruz ama Alsancak’ta çalışıyoruz. Eşimle hem Alsancak, Üçyol, Çankaya falan her yeri aradık, içimize en çok sinen okulu Alsancak’ta bulduk, Minikoloji Anaokulu.  Öncelikle kurucularının deneyimli eğitimciler olması bizi çok mu çok etkiledi. Eğitimde feda edilecek tek bir fert yoktur sözünden ilham aldıklarını söylüyorlar hep, bu sebeple tüm çocukların üzerine detaylı eğiliyorlar (yani en azından benim oğluma öyle yaptılar ve yalnızca iki ayda çok doğru tespitlerde bulunup bunlara odaklandılar). Beslenme/yemek benim için çok önemliydi, onun da organik olduğunu öğrendim. Sıra dışı deneyimlerle eğitim diyorlar, bu da doğru (çocukların fotoğraflarında yüzlerindeki ifadelerden görebilirsiniz.). Kısacası anneler, babalar, hepiniz gibi çocuklarına düşkün bir anne olarak size tüm samimiyetimle Minikoloji’yi tavsiye ederim.
+90 232 4630660
+90 232 4630662
1405 Sok. No:17 / Alsancak-İZMİR

Çocukça Hayaller Kreşi/Anaokulu

Anne baba olarak bizlerde çocuğumuz için okul araştırması yaparken en önemli kriterimiz eğitimli insanlar tarafından yönetim ve güvenlik. Çocuğumuz 2 yaşında ve  Bornova Evka 3 te bulunan Çocukça Hayaller kreşine verdik, ilgi ve özenli davranışlarından dolayı çok memnun olduk, çocuğum küçük yaşta ve konuşma güçlüğü yaşıyordu doktor tavsiyesiyle bu kreşi bulmuştuk, 1 ay içinde konuşmaya başladı ilk kelimesi öğretmeninin ismi oldu kreş o kadar çok seviyor ki hafta sonları bile okula gitmek için uyanıyor, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, kendi çocukları gibi çocuklarımızı sahiplenen sevgiyle eğitim veren bir kreş.

“Kızım 3 yaşına geldiğinde kreş okul arayışına girdik. Bizim için öncelikle güvenebileceğimiz bir kreş olması önemliydi. Bunun için de çocuğumuzu emanet edeceğimiz  okul öncesi öğretmenin, üniversitede örgün öğretim okul öncesi öğretmenliği eğitimi almış çok önemliydi; çünkü biz anne babası olarak bazen 1 çocukla baş etmekte zorlanırken öğretmen bağırıp çağırmadan, onlarca çocuğu incitmeden onlarla iletişim kurmalı, bizlerin göremediğimiz noktaları bizimle paylaşmalıydı. Fakat gördük ki bu sayfada adı geçen çoğu anaokulu “lise mezun”larını öğretmen olarak çalıştırıyor. Bunun nedeninin ise daha ucuz iş gücü olduğunu öğrendik. Lakin zarar gören bizim çocuklarımız oluyor, ülkemizin geleceği oluyor. Lise mezunu kişiler elbette değerlidir.  Fakat öğretmenlik yapamazlar. Anaokulu öğretmeni olmak için üniversite mezunu olmak da yetmez, üniversitede bu alanda eğitim almak ve geliştirmek  gerekir. Üniversitede bu alanda eğitim almış öğretmenler bulmak çok mu zor? İsterseniz bulunur, istemezseniz bahane bulunur, hem de çok.”

Makaleden anlaşılacağı üzere yoğun bir araştırma dönemine başladık. Başlangıçta haftada 2 gün düşünüyorum. Kurumsal bir yer olması benim için önemlidir. Öyle 3-5 kişinin eline kalmış kreş olmasın. Mekan mutlaka bahçeli, geniş olsun ki aktiviteler az kalmasın. Hijyeni, öğretmen-psikolog kadro kalitesi zaten tartışmasız iyi olsun. Var mı böyle bir yer?

Parlak Ufuklar Anaokulu

Fatoş Nurcan abla anaokulları hakkında bilgi verebilecek annelerimiz var mı? Fatoş Nurcan abla evimin tam karsısında yürüme uzaklığında.

Parlak ufuklar hakkında cok iyi seyler duydum ama sınıflar Çok kalabalıkmış?

Karşıyaka Evka 2 de Üstün dökmen anaokulu ege anaokululu, bornova forum arkasında parlak ufuklar, neşe erbek anaokulu ve ismini hatırlayamadığım ege tıp karşısında büyük bahçeli bir anaokulu var.

Ben Üstün Dökmen’in okulunu kesinlikle tavsiye ederim. Oğlum gidiyor, 21 aylıkken verdim, çok memnun kaldık.

Gittiğiniz kreşlerde  0-2 yaş ruhsatının olup olmadığını muhakkak sorun ve kesinlikle ruhsatı olmayan yerlere vermeyin.

Sizce İzmirin En İyi Kreşi Hangisi ?

Sizlerin de yorumları ve tavsiyeleri varsa LÜTFEN, Üye olmadan konun altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

0 2 3 yaş İzmir Kreşleri Fiyatları Urla en iyi kreş,Ankara Konak Kreş tavsiye.

 

Posted in İzmir

Tags - İzmirin En İyi KreşleriKreş fiyatlarıYorum Tavsiye Öneri Puanlama