Kreş Ayakkabısı Tavsiye

Kreş Ayakkabısı Tavsiye

Kreş Ayakkabısı Tavsiye / Anaokulu Ayakkabısı Tavsiye

Kreş Ayakkabısı Tavsiye Yorum Önerileriniz?

Anaokulu Kreş  ayakkabısı, sınıf içerisinde giyilecek ayakkabı alışverişini nereden yapıyorsunuz? Okulda tüm gün giyeceği için rahat bir ayakkabı arıyorum.

Öncelikle çocukların ayaklarında problem yoksa kaliteli ve bilinir markalarda 30 TL fazla vererek bildiğinizi alın.

Çocuğunuzun ayağında ortepedik veya farklı problem varsa mutlaka uzman doktordan tavsiyeler ve yönlendirme alınız.

Kreş Ayakkabıları Fiyatları 

Kreş Ayakkabıları Fiyatları 40 TL – ile 250 TL arası kalitesine göre değişmektedir. İnternet üzerinden online alış veriş ile Decathlon,Nanga,Vicco ,Nanga,Gezer,FLO gibi büyük firmalardan alabilirsiniz.

Kreş Ayakkabısı Tavsiye

“Vicco ve Flo ya bak. Fiyatları da uygun gibi. Ayaklar hemen büyüyor.”

Tam yürümeye başlangıç döneminde olduğu için sağlıklı, hafif ve ince tabanlı ayakkabılar tercih etmenizi öneririm. Stride Rite, Adidas ve Nike da bir çok model var. Sandalet olarak burnu kapalı olanlardan tercih etmenizi önereceğim, çok küçük ve yürümenin başında burnu açık modellerle çok fazla takılabilir ve parmakları da zarar görebilir. Yine Nike ve Adidas ın bu tür güzel modelleri mevcut.

http://www.cartersoshkosh.com.tr/urun/kiz-bebek-kategoriler-ayakkabilar/patikler-kiz-bebek-sandalet-71534292117 kızım olsa kesinlikle alırdım. Bir de Ahmet e beğendim 1 tane http://www.444emarket.com/mothecare-outlet-bebek-sandalet-ayakkabiayni-gun-kargo-bebek-patik-ayakkabi-pmu14109 acaba yaza 3-4 aylık olunca giydirir miyim ?

Siz bilirsin ama ben kendimde bile giymem sandalet tek oğlumda olmadı . Bu kaza ablamın çocuğun da hatta bende bile oldu ne kadar acı verici bir şey bilsen onu açık alma konusu oldu mu içim acıyor o nedenle uyarayım dedim.

Eşimde nike dan bakalım dedi. Kızım olmadan da alamayız ya kapıda gezdirmek istiyorum dışarı çıkarıyorum evde ayakkabımız vardı.  Spor kardeşim vermişti onunda kızım ökçesine basa basa giyilmiyor yep yeni ayakkabı o zaman ben sandalet almayım.

Çocuğunuza ayakkabı alırken nelere dikkat edersiniz ? Kreş Ayakkabısı Tavsiye

Çocuğunuza ayakkabı alırken nelere dikkat edersiniz?  Markaya dikkat edilmelidir? Starchild’den 0-3 yaş için bir çift ayakkabı. Bebek ayakkabıları hakkında Starchild ne diyor?  “Bebeğinizin diş sağlığı için izlemeniz gereken prensibin aynısı ayak sağlığı için de geçerlidir. En baştan itibaren onlara iyi baktığınız takdirde, hayat boyu sorun yaşamalarının önüne geçmiş olursunuz.” Ayakkabı seçimi konusunda detaylı bilgi için: /starchildturkiye.com/bebek-cocuk-ayakkabisi.php

Ayakkabının tabanının sert olmamasına (mümkünse rahat kıvrılıyor mu diye elimle kontrol ederim.)

Dikkat ederim ve topuğunun en fazla 2 santim olmasına tabanının (iç kısmının) terletmeyen özelliğe sahip olmalıdır.

Ayakkabı parmak uçları ayakkabıya değmemeli.  Yüksek bot şeklinde olmamalı. Yumuşak ortopedik tabanlı olmalıdır.

Çocuğuma ayakkabı alırken ilk başta kalitesine, daha sonra ayakkabının özelliklerine yani rahat olur mu ? Ortapedik mi diye bakarım. Yerine nasıl ve neyden  üretildiğine, içi rahat mı diye elle kontrol ederim.  Esnek mi ,rahat edebilir mi ona bakarım ön kısmında hafif bir boşluk var mı diye de bakarım çünkü onun rahat etmesi çok önemlidir.

İlk ayakkabısını ortopedik almıştım, lakin sonradan kızım sanki içe basıyormuş gibi geldi. Hızlıca bir uzmana götürdüm ve çok büyük bir sorun olmadığını ,zamanla düzeleceğini söyledi ve gerçekten de şu an çok iyi. Doktorumuza ortopedik mi giydirmeliyim dediğimde hayır ayağına rahat olabilen ayakkabıları giydirebilirsin demişti.   Ben de öyle yapıyorum sporsa spor.  Çizmeyse çizme ne rahatsa alıyorum şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık.

Kreş Ayakkabısı Tavsiye

Doğal ve yumuşak malzemelerden yapılmış olmalı, zararlı kimyasal maddelerle boyanmış olmamalı. Teneffüs edebilen yapıdaki derilerden imal edilmiş olmalı ki terlemeye olanak vermesin yada daha az terletsin. Sanki çorapla yürür gibi  hafif, yumuşak ve esnek olmalı, sıkı olmamalı, ince tabanlı olmalı, parmaklarını yayabilecek genişlikte olmalı, bileğinin üstünü kapatacak tarzda olmamalı ki ayak rahat hareket etsin, ayak numarasına uygun ayakkabı olmalı, kaymayan tabanlı olmalı.

Kreş Ayakkabısı nasıl olmalı ?

– İlk önce tabanının bükülebilir olması gerekir.
-Hava alan ve ayağı terletmeyen malzemeden yapılması gerekir.
– Fort kısminin ise sert olması gerekir.
-Tabanin ic kisminda tabani destekleyecek bi yukselti olmasi
– Ayagğı sıkmayacak ve ayağı sarması gerekir.
-Hafif olması tabi ki kaymayan tabandan dan yapılması gerekmektedir.

Bunlara mutlaka dikkat ederim ve aman seneye de giyer diyerek normalden 2 numara buyuk almam cunku cocugumun ayak ve vucut gelisimi icin ayakkabi konusunu hafife almayınız.

Siz anne ve babalar sizlerin de görüş, öneri ve tavsiyelerini yorum olarak bekleriz.

Kreş Ayakkabısı Tavsiye
Kreş Ayakkabısı Tavsiye

Decathlon kreş ayakkabısı, Nanga kreş Ayakkabısı, Ortopedik Kreş Ayakkabısı, Vicco Kreş Ayakkabısı, Nanga Ev Ayakkabısı ,Gezer Kreş Ayakkabısı, Kreş Ayakkabısı FLO.

Posted in Genel

Tags - Kreş Ayakkabı FiyatlarıKreş Ayakkabısı Tavsiye