Ömürlük havası var Bu cihazı aldıktan sonra | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

Ömürlük havası var Bu cihazı aldıktan sonra

Admin

Administrator
Yönetici
televizyonunda 4K televizyon ömrü kadar Bu cihazı kullanırsın Hatta ben teklif edeyim bile olsa bunu rahatlıkla Kullanırım işte dert etmem ama bunu alırken şunu bileceksin bu cihazı kendin özelleştirme lazım Mesela senin kullanımın şudur zırt pırt APK yükle Android marketten bir şeyler yüklüyorum O zaman sıkıntı yaşarsın Bu cihazı bir kere kuruyorsan Hani ondan sonra sürekli aynı şekilde kullanıyorsan çok rahat ederdim hiçbir problem yaş anne kullanımına vesaire problem yaşamadan ama ilk aldığın zaman belki bir hafta falan bunu kurmaya uğraşacaksın YouTube'u kuracaktım netflix kuracaksın diğer işte kullandığın internette vesaire öyle uygulamalarını yükleyeceksin onları istedikten sonra stabil bir hale getirdin ya böyle kullanacaktım zaten depolamadan bahsettim 16GB depolama var öyle oyun doldurayım plan şeyin olmuyor kendi marketindeki oyunları falan oynarsa sende APK olarak kurarsın ama çok fazla öyle oyuna yaptığımız Yaz olmaz depolamadan dolayı dediğim gibi ama normal kullanımda o performans Prens ile gayet keyifli bir

deneyim geliyor Dedim ya kaliteli bir cihaz Yani siz mesela vayfay kalitesini falan da direkt hissediyorsunuz Hadi bye bye kalitesi olarak da ne bileyim kablolu bağlantı kalitesi olarak da her bakımdan sizi 1.00 ne diyor atıyorum YouTube kullanacaksın 4 kaldıracaktır şehriyesi vesaire çok rahat çalıştır hiçbir problem yaşamazsın bir Avrupalı Mesela bu eleştirilerin istiyorsun yapmaz Çünkü adamın umrunda bile değil bunlar ama Bize geldiği zaman biz biraz daha beri online servislerin dışında kullanıyorum lan adam diyor ki ben zaten Amazon Prime kullanıyorum Kullanıyorum zaten İngilizce konuşuyor Almanca konuşuyor Her neyse desteklenen hiçbir problem yaşanmaz sana Bize geldiği zaman biz direkt açtığımızda ilk önce YouTube'a ararız YouTube yüklü görmediğin zaman bir şey söylüyorsun Android Market Google Play Store arıyorsun onu görmediğin zaman bir şaşırıyorsun Bunların hepsi içinde ulaşman gerekiyor Ben mesela kendi kullandığım için söyleyeyim ben cihazı aldım kurulumunu yaptım kendi hesabına dedim ilk netlik çıkmadı filan

Onların hepsini ayarladım Bir şey değil hesabı değiştirdim geri yükledim Ondan sonra YouTube'un etkinlik Biz de kendi televizyon uygulama Master kurduk Ondan sonra stabil çalışmaya başladı Bunun dışında mesela diyorum işte Avrupalılar için çok uygun diye de Amerikalılar için İngilizce konuşursan vesaire Alex algılaması da çok güzel çalışması da çok güzel cihazın kendi akıcılığı falan da çok güzel ya ben çok memnun kalırsın bu cihaza almadan önce şunu Bileceksiniz arkadaşlar Bu cihazda öyle çok fazla giriş çıkış portu yok Eğer buna göre plan takacaksınız bir tane otege kablo olacaktı kendi üzerinden gelen böreklik manlar labirent ancak yeter ne de bağlayabilirsiniz Bluetooth üzerinden ya da kablosuz işte 2.45 bunları kullanabilirsiniz bunları bilerek alacaksınız Türkçe'nin desteklemediğini Bileceksiniz buna böyle kafanıza göre her uygulamayı kurarım ederim işini biraz kenara bırakacaksınız ara yüzde sıkıntılar yaşayabilirsiniz O yüzden arayüzü değiştirme konusunda uğraşmaz gerektiğini geleceksiniz bunları bildikten sonra ben buna göre aldıktan