çok güvenilir işlemler de değil O yüzden | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

çok güvenilir işlemler de değil O yüzden

Admin

Administrator
Yönetici
bunu da direkt hazır sunulması bir acayip kolay bir şekilde çalışması insan çok mutlu ediyor Şimdi biz devam edelim Arkadaşlar bir diğer özelliği de Torrent istemcisi olarak kullanabiliyorsunuz yani Nedir bu Torrent dosyalarını bulma indirebiliyorsunuz ben seni ne yaptın işte atıyorum iş yerine kullandın ya da evde kullandığınız Torrent dosyalarını eklediniz akşam kendisi indirsin Siz hiç uğraşmayın sizi evinize gidin ya da dışarı mı çıkacaksınız evden ne yapıyorsanız yapın bu kendisi onları indirsin mobil uygulamadan falan kontrol de edebilirsin ister durdurursunuz İster çalıştırırsanız hasta Şuradaki tuşlar var Mesela şurada ki wifi simgesi olan tuş var ki yandaki fonksiyon tuşu plan var Onlara görevler planda atanabiliyor siz isterseniz onları da değiştirebilirsin vs buradan torrentten dizisinin ayarlarını değiştirebilirsiniz uçuşlar ya da ne bileyim vayfay ayarlarını değişiklikler yapabilirsiniz bu tarz şeyleri yapamıyorsunuz onlar da kendini Zaten oradan seçiyorsunuz arkadaşlar Gayette kolay bir şekilde seçilebiliyor yani ayarlanabiliyor hani alıştıktan sonra

bunlar bile büyük kolaylık sağlıyor insan hani bir kere basma ile şunu yap iki kere basma ile şunu yap filan gibi şeylerle de bu işten de çoğalta biliyorsun Torrent istemcisi de güzel çalıştığını söyleyebilirim genelde bu tarz şeyleri sağlayan modemlerde şöyle bir şey oluyor donanım özellikleri çok iyi olmuyor Torrent istemcisi olarak kullanmaya başlıyorsun işte birden çok Torrent tek dediğin zaman cihaz kitlenip kalıyor ısınıyor ısındığı zaman performans düşüyor filan Ben Bu cihazda 5-6 tane Torrent Ekledim ama indirmesine falan baktım hani Tabii ki donanım kullanımı artıyor ama sıkıntı yaratacak bir şekilde değişimi oldu yani ısınma anlamda ısındığını Tabii görüyorsun zor performansı etkilemiyor ya da ne bileyim mesela donmalar vesaire bir şey yaşamıyorsunuz internet bağlantısını kesilme yaşamıyorsunuz o tarz şeyleri ben yaşamadık biz devam edelim arkadaşlar mesela Bu cihazda misafir ağı da desteklediği onda nasıl kullanabilirsiniz işte evinizde bir bay bay ma bunu bir saat ileri gelenleri ya da iş yerine kullanıyorsunuz bazılarına vermek

istemiyorsun özür onlar için bir tarafına uğrarsınız orada sınırlamalar yaparsınız kızını yapabilirsiniz bu daha ufak olabilir abla ot olabilir ikisini ayrı ayrı daha ayarlayabilirsiniz birleşik ayarlayabilirsiniz ya da onlara profil sınırı koyabilirsiniz nedir Bu arkadaşlar Mesela atıyorum diyebilirsiniz ki işte aile profilinde kullan da bu işte şu siteleri falan engelleyecektir onlara girmesi vesaire gibi şeyleri hazır ayarlardan biri direkt olarak yapabiliyorsunuz bye fayda bahsetmiştim ya Tekstil verdiğiniz zaman işte 2.4 D5 çıkarız birleşiyor diye onu misafir arada da kullanabiliyorsun bu misafir anı şöyle de düşünebilirsiniz arkadaşlar mesela paylaşımlı bir internet kullanıyorsunuz dur bazılarına vermek istediğiniz İnternette o şekilde de misafir alıp Üzerine de verebilirsiniz O da bir avantaj şimdi misafir andan bahsettikten sonra Şundan da var dediğim Arkadaşlar mesai kendin wi-fi ayağınız Olsun esenlet olsun ya da misafir arka plan olsun onlardaki bağlantı izleyebiliyorsunuz arkadaşlar nedir bu hem uygulama bazında izliyorsun Bilgisayar şu anda ise 10 megabit