dedik zaten o da sürekli güncelleniyor | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

dedik zaten o da sürekli güncelleniyor

Admin

Administrator
Yönetici
telegramı planda ortak kullanabilirsiniz yani Bunu telegramda da birleştirebilirsiniz oradan da kontrol edebiliyorsunuz bildirimleri alabiliyorsunuz aynı şekilde mail ile de bunu yapabiliyorsan ayarlama vesaire yapabiliyorsunuz yani detaya neler yapabilir analizi yapabiliyorsun Hata verdi yapabiliyorsunuz bu nerede sunuyor kurulumu kolay dedik arayüzü basit dedik Türkçe zaten ortada bir sıkıntı yok başka bir yerde destekli demişim Türkiye yaptığınız için söylüyorum Türkçe Tabii ki bulunuyor ben mesele pikniğe sadece bir şey söylemiştim cihazı çok büyük yapmışlar demiştim burada BT Cihazımız gayet güzel kibar bir yaz söyle evet diyebilirim en kadar olması herhangi bir ısınma vesaire sonunda yaratmıyor Evet arkadaşlar modem Router incelememizi Sonuna Geldik kinetik Sarıyer Yeter bu şekildeydi birçok özelliğinden bahsettik hepsinden bahsetmeye çalışırsak ben Sabaha kadar anlatırım Çünkü bu cihazları çok aktif olarak kullandığımı düşünüyorum ama burada sahiden birçok özelliğiyle kullanırsan Sizin internet ağı tertemiz bayağı bir Zirve

yapacaktır Zaten diyorum eben ne işe yaradıkları örneklerle de uzun uzun anlatmaya çalıştım Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa mutlaka en azından kirpikmi arkasındaki cihazlara bir göz atın derim Çünkü yazdım olarak güçlü ortak yazın kullandıkları için çok çok keyif alırsınız birçok özel yeter zaten diğer modellerine göre arkadaşlar ihtiyacınız varsa deli gibi bir değerlendirin son olarak da belki arkadaşlar kutu içeriği merak edenler olabilir kutu içeriğini ihtiyacınız Olabilecek her şey var arkadaşlar Telefon kablosunun uzunu kısası Ethernet kablosu şöyle yaptı olandan geliyor zaten ben bu yansı kabloları seviyorum güzel oluyor Hem böyle zarar vermesi falan da zor oluyor bunlara genelde bir yerlerde sıkıştığı zaman filan çok fazla zarar görmeye o yüzden ben bunu seviyorum Hatta stres sonuna kadar veriyor artık Günümüzde çok fazla telefon kullanan kalmadı yani ev telefonu kullanan kalmadı ama eskiden bu çok önemli bir şeydi ya olmazsa olmaz yani o kadar dedim bak günümüzde neredeyse hiç kullanmıyorum kutudan çıkmasa neden çıkmadı demezdim Ama

buna kadar her şey veriliyor zaten kutu içeriğini detaylı olarak da resimlerle ekrana getiriniz Evet arkadaşlar geldik sanırım videonun sonunda benim anlatacaklarım bu kadar değer aklınıza takılan bir şey varsa da yorumlarda sorun cevaplamaya çalışırım Tabii ki eğer Video yapmıştım yılbaşı zamanında Hem bu küp modelini hem de Faik dikdörtgen Mart modeli beraber satın almıştım Niye o zaman satın aldım Çünkü bunlar da belli dönemlerde ciddi indirim oluyor nedir bu bu normalde 120 liraya satılıyor ben o zaman hafta sürüyor aldım Euro diyorum Çünkü Avusturya'da almıştım Türkiye'de resmi satan bir cihaz değil bunun dezavantajını bunun dezavantajı Bu cihazın Mersi İngilizce ve Alex da destekleniyor İngilizce kullanmanız gerekiyor ya da farklı biri de kullanmanız gerekiyor Hani 60 euroyu düşündüğünüz zaman Avrupa'da yaşayan birisi için bedava bir cihaz diyebiliriz Yani o kadar uygun fiyata geliyor bizim için Ama ciddi fiyatlara Tabii ki getirenler oluyor benim satın aldığım cihaz ikimiz jenerasyon olarak geçiyor arkadaşlar 2019 yılında çıkan bir cihaz 1