ekliyorsunuz istemediklerinizi çıkarıyorsunuz | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

ekliyorsunuz istemediklerinizi çıkarıyorsunuz

Admin

Administrator
Yönetici
onları hem cihazdan da siliyor Ondan sonra onu yükle yükledikten sonra seçtik Deniz içinde kalıyor seçmedik denizde cihazdan siliniyor Mesela atıyorum bir kısmı Expert bir cihaz takacaksınız yani Artist atacaksınız ama o aktif olarak gelmemiş oradan Expert sistemini seçiyorsunuz Onu yükle ediyorsunuz direkt olarak mı ödeme o sistemin tanımlanmış hali geliyor zaten videonun başına söylemiştim ya yazdım kısmını ilk sıraya koyalım diye E bunların hepsi de zaten yazdığıma bazı şeyler düşün mesela farklı özelliklerden filan da bahsedelim Bu cihazda mesela Hasan elini falan da var arkadaşlar hem sizin hakkınızda ilgili bir sorun varsa analizini yapabiliyorsunuz hem demesem hocam ile ilgili bir sorun da yaşıyorsanız onu da analizini yapıp destek ve filan paylaşıp sorununuza çözüm bulabilir Siz o tavsiyelerde desteklemesi güzel oluyor Bir diğer benim sevdiğim şey de şu arkadaşlar yazdım arayüzünde filan böyle bir sadelik bahsettik var bir de her özelliği açıklayan Eser bir şey seçeceksiniz bak diyor bu özellik şu işe yarar şunu yaparsan şu değişir filan

gibi şeyler Açıklıyor O da insana büyük kolaylık sağlıyor çünkü genelde teknik terimler kullanıyor bu tarz
cihazlarda Şarj oluyor her yerde kullanılmasa da bu mesele Türkçe arayüz illa bazı yerleri teknik şeyler olabiliyor Sen bu ne acaba filan diyorsun orada açıklaması olmadığı bayağı işine yarıyor zaten videonun başına biraz bahsetmiştim snr margin ayarlama filan gibi şeyler de var diye Onlar da istiyorsanız bu cihazlarda kullanabiliyorsunuz ben pek onlardan vereyim alamadığım için kullanmıyorum Ama siz istiyorsanız onları da kullanabilirsiniz onlarla ciddi verimler alanlarda oluyor Evet arkadaşlar isterseniz şimdi bir özetleyelim biz cihazımıza cihazları ne dedi ki arkadaşlar 4 tane 5 desibellik an tenimiz var dedik vayfay da 2.45 ligaz desteğimiz var dedik üzerinde üyesi 2 borcumuz var dedik şurada bir fonksiyon kuşumuz var ön tarafta bu wifi simgesi ne olduğu yerde bir fonksiyon tuşu bunlara işlev atabiliyorsunuz dedikleri sporcunun hard disk için yazıcı için işte dongıl için vesaire kullanabiliyorsunuz dedik arkada 4 tane ethernet portu muz

var dedik zaten bu da modem için hani telefon kablosu giriş kısmı falan da var Diğer tarafta reset bir tarafta da güç girişimiz bulunuyor ön tarafta Tabii ki ile derimizde Sare de var Bunlardan da çalışma durumu bilen görebiliyorsunuz arkadaşlar bunlardan bahsettik: Çekilen çevre biliyorsunuz hem internete gelen interneti sonlandırabilirsiniz hem David Yeter i sonlandır e biliyorsunuz dedik arkadaşlar yani çift internetten kullanabiliyorsunuz dedik ethernetten interneti alıp onu da gelebilirsin zaten bitiyor artık siz keyfinize kalmış isterseniz Baybay menzilinde genişletebilirsiniz cihazda Tabii Bunların hepsi destekleniyor wi-fi sistemini destekliyor dedik Sonra başka Bakalım misafir alanı destek yönelik cihazları izleme trafiğinde takip etme uygulama trafiği takip etme cihazların bilgilerini takip etme Müsaitsen etleri nasıl bağlanıyor kaç megali de bağlanıyor Bunlar hepsi de görebiliyorsunuz diyemez profil haftaya biliyorsunuz işte edgu arttır mesela aile profilidir Seyit yeni nesil vesaire bu tarz şeyleri kullanabiliyorsunuz dedik başka mobil uygulaması çok başarılı