ikisini de Bu cihazda yapabilirsiniz cihazları | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

ikisini de Bu cihazda yapabilirsiniz cihazları

Admin

Administrator
Yönetici
işte ağınızı vesaire buradaki internette yönlendirebiliriz Yani sen bu interneti kullan sen bu interneti kullan filan gibi yönlendirebilirsiniz isterseniz şu da var arkadaşlar birazdan bahsedeceğim üzerindeki resmi 2fort var bu Porta mesela 3G 4G modemler var ya da ongurlar onlardan takarsınız onlarla da internete bunda çalıştırabilirsiniz ve yani yapabilirsiniz yine buraya bir wi-fi'den ethernet takarsınız o İnternette de buna interneti oradan verebilirsiniz vesaire o saatte ileride destekliyor yani kablosuzun yanında kablolu olarak da birçok şimdi ihtiyacını görecektir şöyle bir Bilgi veriyor ona göre de ayarınızı yapıyorsunuz orada mesaj atıyorum bir Fortuna televizyonunuzu taktınız oraya internet televizyonu falan diye ayarınızı yapıyorsunuz o zaman daha Tabii ki öncelikli ve performansı çalışıyor onda destekliyor Ben tehditten dolayı tam ismini söyleyemiyorum internet televizyon diyorum ama siz neden bahsettiğimi zaten anladınız zaten detaylarda plan resmi geçecektir şimdi bunu da söyledikten sonra biz devam edelim Mesela bana kinetiği sevilen en

önemli özelliklerin başında da kim diye Enes olayı giriyor dinamik diyene sol aya geliyor Siz de bunu ücretsiz olarak veriyor bir alan adı gibi düşünün size bizde alan adı link gibi bir şey veriyor deyip Daha doğrusu onu aldığınız zaman Vedat sistemi üzerinden bu cihaza istediğiniz her yerden ulaşabiliyorsunuz Tabii ki Bu cihazın bir mobil uygulaması falan da var Bunları mesela telegramı da Entegre edemiyorsunuz Mail de de çok aktif çalışıyoruz ama şimdi sen mobil uygulama ile bir kenara koyduğunuz zaman dosya yöneticisine orada verdiysek giyindi yemesin alan adını girdiğinizde Ama siz bütün dosyalara ulaşabiliyorsunuz bunu şöyle bir örnekle anlatayım arkadaşlarınla sergi ve sporun atarsanız biraz ciğersiz kimdir elefonunuzdaki dosya yöneticisine de girdiniz mi Tekin diye nesi web aktif ettiniz İstanbul'da eviniz dediğimi de tabii ki üstünde takılı sizin onun içindeki videosu ihtiyacınız oldu Sizde Antalya'da sınız Sivas'ta sınız kartsız herhangi bir yerdesiniz ya da yurt dışındasınız oradaki SBF ya da bağlı olması fark etmez telefon internetine

de bağlı olması fark etmez istediğiniz yerden istediğiniz internetle buna ulaşırsınız bunun içindeki dosyayı alırsınız kullanırsınız benim mesela evimde nasıl yazıyorlar bazen yurt dışına Çıktığım zaman bir dosya olurdu ya keşke şu da olsaydı alsam diyorum Çünkü bazı insanlar da ikiye yanına götür ya kardeşim terabayt larca dosya var Her şey alıp yanına götüreyim diyorsun ki o yüzden ona ulaşmam gerekiyor böyle bir şey o zaman elimde yoktu ulaşamadım Sonra işte PTT'ye sene geçtikten sonra Onda da bu özellik var bunda da tabii ki aynı özellik çalışıyor Onu aldığım zaman hayatım kolaylaştı şimdi bunda da istediğin yerden o dosyaya Ulaş büyük bir kolaylık sağlıyor Ben mesela bunun rahatlığına o kadar alıştım ki bundan sonra atıyorum başka bir modeme direkt olarak bu özelliği ararım Hani bu özelliğin olmaması benim modem tercihimi direkt olarak etkiler Biz eskiden bu özelliği sağlamak için kendimiz uğraşırdı Çünkü o zamanlar sirina filan kuruyorduk onlara Çok uğraşıyordum ama çok kolay işlemler deli sen nereye girdiğin belli değil