isterseniz düşüyor 5'ci dedi O kadar | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

isterseniz düşüyor 5'ci dedi O kadar

Admin

Administrator
Yönetici
fazla etki olmadı içime 5'ci geldim Uzanma mesafesi de fazla olmadığı için çevredeki her frekansı etkilenmemiş oluyor bay bay kısmı da hızlarında bahsedelim isterseniz bu ac1200 olarak geçiyor Arkadaşlar bunun 300 megabit 2.4 şeker dalıyorsunuz 867 Mega birinde 5 şeker bandında alabiliyorsunuz belki iğerleri sizin için bir şey ifade etmiyor olabilir teknik olduğu için anlamıyor olabilirsin demiş öyle düşün 2.450 de Kullandığınız bir ağır düşünür 5 çeker de geçirdiğiniz zaman 3 kat daha hızlı kullandığı düşürebilirsiniz Mesela bir dosyayı modemden çekiyorsunuz kendinize onu Master 5 şekerden 3 kat daha hızlı çekeceğini düşünebilirsiniz Hani bu şekilde Hakkınızda cezalandırsın şimdi Kablosuz interneti destekleyen bir diğer şeyin edersiniz O da tabii ki antenler arkadaşlar çıkarılamayan antenler var yönlendirebiliyor yani hareket edebiliyor şöyle şöyle göstereyim size hareket edebiliyor Bunlar 5 desibellik 4 tane anten arkadaşlar Ama söylediğim gibi çıkmıyor mesela bunların görünüşü öyle anlatabilirim eski modemimde Ben evden çıkıyorum

benim işte şöyle söyleyeyim seni evime Market yakın yani bir caddeye geçiyorum ben markete gittiğim zaman marketlerde de şöyle bir durum vardı belki bilenler vardır İşte pek fazla telefon çekmez çekmedi zaman ürünün Fiyatına bakmak falan sıkıntı ben bu şimdi markete gittiğim zaman Evimdeki internet markette çekiyor önceden çekmiyordu Yani bu da şu yüzden anlattım antenden değişmemesi konusuna çok gerek yok zaten bundan daha güçlü kılan bir yandan takma ihtiyacınız olabileceğini zannetmiyorum şunu da yapabilirsiniz istiyorsanız M sistemleri fen destekliyor isterseniz bunu genişletici olarak planda kullanabiliyorsun farklı modlarda destek diyor dedim ya Access Point olarak da kullanabiliyorsunuz diye bazı şeylerden zaten bahsedeceğim onlarda da kullanabiliyorsun O zaman ben Hani normal bir evin içinde ya da ufak bir ofis içinde Bundan daha fazlasına ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum aslında orada şunu da eklemek lazım buradaki Baybay çekim gücü paritesi filan sadece buradaki 5 desibellik 4 tane antenle değişmiyor

bunlarda Bir de güçlendiriciler var o wifi güçlendirici lerde Tabii ki performansını arttırıyor Yani bunu donanım olarak düşündüğün zaman atıyorum karşılaştırma yapacaksınız işte 5 desibel 4 tane anten var dediğini zaman bitmiyor Bir de güçlendiriciler olduğu için bunlara performansı daha bir Katlanıyor Şimdi biz devam edelim isterseniz Tabii ki var faydan falan bahsettik kablosuz internetten üzerinde Esenler Spor tarzda bulmuyor arkadaşlar 4 tane ethernet portuna görüyorsun bunlarla internet sonlandırmada yapabiliyorsunuz nedir bu mesajlar Siber kullanacak nternetten interneti buna getireceksin onları da destekliyor Bunu o şekilde de kullanabiliyorsun Zaten normal modem özelliği Tabii ki var diye diye diye Serkan bunun yanında çift internette kullanma şansınız var Nedir bu eser kullanıyorsunuz aynı zamanda ki bir yerde getirip ikisini beraber kullanabilirsiniz Mesela örnek vereyim anlamanız için söyleyeyim daha net olsun diye bir minik sisteminiz var Onu fiberden çalıştırmak istiyorsunuz kendi internetiniz David yeserten kullanmak istiyorsunuz