jenerasyon alanda 2018 yılında çıkmıştı | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

jenerasyon alanda 2018 yılında çıkmıştı

Admin

Administrator
Yönetici
Eğer ikinci yetebilen satın alacaksanız ona dikkat edersin Bugün anlatacağım yaz jenerasyon 2 olan şimdi isterseniz bir kutu içeriğinden bahsedeyim size cihazın yanında şöyle ethernet adaptör çıkıyor arkadaşlar Micro USB den bunu takıyorsunuz cihaza kendi üzerine de bir mikro ya üç veriyorsunuz interneti bağlıyorsunuz kablolu olarak buna İnternetten ya da veri aktarımı sağlamak için filan bunu kullanabiliyorsun bu direkt kutusundan çıkıyor bunun yanında kızılötesi uzatma kablosu var arkasına portal oraya takıyorsunuz adaptörü 12 volt 1.25 amperlik 1 adaptör Arkadaşlar şu şekilde Bluetooth uzaktan kumanda Bu da kızdı ötesine destekliyor Bluetooth'u verecek diyor bunu da böyle kullanabiliyorsun şöyle jelatinize çıkartayım Ben kirlenmesin diye böyle şeyler için de tutuyordum bunu ama böyle size göstermesin de çıkartmış onun detayları çekerken Ben daha hoş olur Bunun kumandası üstünde dikkat ederseniz Alexa tuşu var işte de mikrofon bulmuyor tabii ki ama Bu cihazın kendi üzerine de mikrofonlar Bak şöyle üst tarafta 8 tane deliği

göreceksiniz Bunlar mikrofon arkadaşlar bununla da cihazı Test olarak kontrol edebilirsiniz zaten şurada bir tane bildirim nedir uzunca böyle O erekte çalıştığı zaman böyle mavi falan yanıyor benzin yine göstereceğim sen üste kontrol tuşları bulunuyor arka tarafa baktığınız zaman Micro USB portu onun yanında kızılötesi uzatma için giriş portu bozulmuyor Onun dışında zaten herhangi bir yani Bu cihazda normal bir plan bekliyorsanız onları bulamazsınız ancak ortaya gerektiren kullanabilirsiniz 10 performansı güzel direkt olarak Zaten internette içinden çıkıyor diyor tek abla olursanız da bunu mikro etmeden kullanabilirsiniz yani normal diye çevirebilirsin şimdi kutu içeriğini aradan çıkarttıktan sonra isterseniz ben seni teknik özelliklerinden bahsedeyim sonra da deneyimlerimizi plan konuşarak devam ederiz cihazın ikinci jenerasyon olduğunu söylemiştim zaten fairouz 7'de geliyor arkadaşlar Android 9 üzerine kurulu şu anda İlerleyen zamanlarda bu Tabii ki değişebilir hem locanest 922 ikisini kullanıyor bu 6 çekirdekli Bir işlemci 4.2.2 gazla çalışıyor iki tanesi

de 1.9 geldi çalışıyor grafik işlemci mali g72 arkadaşlar üzerine 2 GB ddr4 RAM 2400mhz çalışıyor bunun yanında 16GB depolama ile geliyor hdr10 hdr 10 Plus dolby Vision gibi destekleri bulunuyor Arkadaşlar bunun yanında Tabii ki dolby testleri falan da destekliyor ama şunu ekleyeyim burada av1 Codec bulunmuyor arkadaşlar zaten bu çiftten geliyor av1 Codec bulunmuyor Ama şunu da söyleyeyim esnafa ettik 4K Maxi alırsanız orada av1 Codec var bu küp modelini bulunmuyor belki şey diyenler olabilir bu daha pahalı nasıl bunda yok da onda var diyenler olabilir ama bu 2019 yılının cihazı o 2021 yılının cihazı O yüzden belirtelim bunun yanında kablosuz bağlantı olarak 2.4 çıkacağız 535'i destek bir arkadaşlar zaten eserine tapuda göstermiştim Bunlar 100 megabit olarak ethernete bağlana biliyorsunuz Ve tabii ki vay benle birlikte anası da bulunuyor arkadaşlar yani Amazon Prime da net biriktir filan bunları 4K çözünürlüklü yani yüksek çözünürlükte kullanabiliyorsunuz Herhangi problem de olmuyor Evet arkadaşlar donanım özelliklerini