keyifli bir hale getirebilirsiniz Şimdi işin | Cihazları öğrenmeniz gerekiyor Bana

keyifli bir hale getirebilirsiniz Şimdi işin

Admin

Administrator
Yönetici
hikaye kısa arkadaşlarını Birazcık böyle anlatmaya çalıştım size biraz da Bu cihazın özelliklerinden bahsetmeye başlayalım zaten özellikleri dolu yani kinetik cihazlarda gördünüz mü Çok özellik Bu cihazda da var ya bu özelliklerin hepsi kullanabileceğiniz özellikler Yani bu özellik var da hiçbir zaman kullanmıyorum gibi bir olay yok Bazen öyle olur ya bir cihaz alırsın 500 tane özelliği vardır 490 tane siz kullanmıyorsunuz ya da hiç işine yarayacaktır ama para vermişsin de filan bu cihaz öyle değil arkadaşlar Mesela bana kinetix'in sorsalar en kilit özelliğini de seneler zamanda Bunu söylerim sen yazdığımı derim ben mesela Çok kafaya takarsam donanımı kendim mesele evde bulur buluşturur plan yaparız ama neyi yapamam bunun yazılım işini yap ama buradaki yazdım çok önemli arkadaşlar yani şöyle söyleyeyim bir modeme Eskiden şey deseler diye güncelleme ile yeni yeni özellikler gelecekti lan deselerdi bir çok gülerdi herhalde ne oluyor Eslem merakla filan bunu yapıyordu sövmeyi kendileri atıyordu tren o zaman oluyordu Ama her üreticiden

geleceksin çok beklemiyordum kinetik de bu iş değişti Ben mesela hiro diye sen modelli ince edip ondan Özellik bulunuyor Mesela şöyle bir örnek vereyim atıyorum modeme Yaklaştınız genellikle bilenler vardır bunu 2.4 gezdir uzaklığı 5 şikayete göre daha fazladır ya 2.4 geldi daha uzak Yakın mesafelerde bağlanırsınız ama işte ağzını fazla olur bir bilene göre avantaj ve dezavantajları var şimdi Bu cihazda her iki bağlantıyı da tek ismi indirdiğiniz zaman ne oluyor derseniz şu oluyor arkadaşlar mesela cihazınızı bağladın telefondan örnek verelim telefonunuzu bağladınız hem beşli gelsem de 2.4 çeken aynı aitsin de siz mesem ödeme Yaklaştınız 5 kez daha kaliteli bir performans vereceksiniz de hemen modem sizi beşlik Ayrıca geçiriyor ya da siz uzak taşıyorsunuz 2.4 şeker sizin için daha avantajlı olacak hemen 3.4 Türkiye'de geçiriyor siz onu hissetmiyorsun bile otomatik olarak çalışıyor benim eski modemi de böyle bir özellik yoktu Ben mesela uzaklaştığım zaman işte 2.400 her zaman Halil'le geçiriyorum sonra yaklaşıyordu bir tabak

cigarette geçiyordum Çünkü şöyle bir şey oluyor dosya transferi yapacaksınız senin zaten sen uzaktasın diye 2.4 GHz bağlamışsın eve yaklaştığın zaman dosya transferi de ben şeker zeval Teyze hadi ona geçir sonra uzaklaştın geri 2.4 D geçirdi lan o çok sıkıntı oluyor insana Bu cihazda tek isimle birleştirdiğimizde Van IKEA'da tek kullanabiliyorsunuz o bence çok ciddi bir avantaj bana soracak olursan ben bu saatten sonra evinize bir modemle otur bir şey alacaksanız illaki netten bahsediyorum Her hangi marka ne olursa olsun 5'ci gazı olmayan bir şeye vardık sokmayı Güldür 2.4 gidersem daha kalabalık oluyor hem de oradan alacağız yerim daha düşük olacaktır şöyle düşünün alın evinize telefonu wifi taraması yaptırın çevrede kaç tane 2.400 buluyor saçlarına 5 çıkarılıyor aşağı yukarı Artık her şeyi mesajda kablosuz bir tane mikrofon düşün habire 2.400 bandını kullanıyor E bu da ne yapıyor tabii ki wifi sinyallerini hep eski diye etrafta başkalarının kullandığı vayfay sinyallerde var yani 2.400 bandından bahsediyorum hepsi birbirini etkilediği için sizin